FARSKÉ OZNAMY 18.09.2022

1. Srdečne pozývame na Púť ružencových bratstiev do Šaštína, ktorá sa bude konať v sobotu 1. októbra. Zapísať sa môžete v sakristii.
  2. Zbierka na kňazský seminár v Nitre činila 625 €. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“.
  3. Ukončili sme montovanie žalúzií na organe vo farskom kostole. Faktúra vo výške 1450 eur je vyplatená.
  4. V stredu, o 18:00 h, pozývame do kostola na stretnutie rodičov detí, ktoré sa pripravujú na prvé sv. prijímanie.
  5. V piatok, 23. septembra, pred svätou omšou o 18:00 h začneme deviatnik k svätým anjelom strážnym. V nedeľu 2. októbra pri svätej omši o 9:00 h budeme prijímať nových členov do Bratstva Anjelov strážnych. Záujemcovia o členstvo nech sa informujú u pátrov pavlínov.
  6. Na budúcu nedeľu 25. septembra na svätej omši o 7:30 h v Malých Bedzanoch a o 9:00 h vo farskom chráme a v Tovarníkoch poďakujeme Pánu Bohu za úrodu. Kto chce prispieť k výzdobe plodmi svojej záhradky či poľa, môže ich do štvrtku priniesť na faru.
  7. Milodary na farský kostol cez bankový účet 50 €, 40 € a 20 €. Na obnovu Kalvárie 50 €. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  8. Na budúcu nedeľu bude zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie. Zbierka z Továrnik bude určená na obnovu plechového zastrešenia ich kostola.
  9. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti a † Rudolfa Raučinu. Modlime sa zaňho a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  10. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!