FARSKÉ OZNAMY 11.09.2022

1. V utorok (13. septembra) pripadá v našej farnosti Fatimská pobožnosť. O 17:00 h bude Večeradlo, o 18:00 h svätá omša. Po sv. omši bude mariánsky sprievod.
  2. Odchod autobusu do Šaštína bude vo štvrtok 15.9.2022 o 6:00 h. Sú ešte voľne miesta.
  3. Sv. omše na slávnosti Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska budú v našej farnosti nasledovne:
    Malé Bedzany –    7:30 h
    Farský kostol   –    9:00 h
    Tovarníky         –  10:00 h
  4. Srdečne pozývame na púť ružencových bratstiev tiež do Šaštína, ktorá sa bude konať v sobotu 1. októbra. Zapísať sa môžete v sakristii.
  5. Tovarníky:  Hodová slávnosť v Tovarníkoch bude v nedeľu 18. septembra o 9:00 h. Na oslavy sa spoločne pripravíme trojdním. Podrobnosti sú na Plagáte.
  6. Dnes je zbierka na kňazský seminár v Nitre.
  7. Prosíme, aby si členovia Spolku Sv. Vojtecha vyzdvihli podiel na rok 2023 v predajni SSV.
  8. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Jozefa Jakubíka a † Mariána Koníka . Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  9. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!