FARSKÉ OZNAMY  14.11.2021

FARSKÉ OZNAMY 14.11.2021

1. Dnes je zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie.
  2.  ZŠ sv. Ladislava vydala stolový kalendár na rok 2022. Predáva sa vo vestibule ZŠ. Cena za 1 ks je 3.50 €. Kúpou finančne podporíte našu cirkevnú školu. Kalendár je možné zakúpiť aj v kostole a na fare.
  3. Fórum života ďakuje za zbierku Sviečka za nenarodené deti, ktorá činila 532 €.
  4. V stredu 17. novembra je štátny sviatok, preto ranná svätá omša vo farskom chráme bude o 9:00 h.
  5. V sobotu 20.11.2021 je v našej nitrianskej diecéze sviatok posviacky katedrálneho chrámu svätého Emeráma.
  6. Na budúcu nedeľu sa naša farnosť pripojí k celoslovenskej verejnej zbierke organizovanej Vincentskou rodinou s názvom„Boj proti hladu“. Prispieť môžete zakúpením medovníkového srdiečka po svätých omšiach pred kostolom, alebo podľa informácií zapísaných na plagáte.
  7. Milodary cez bankový účet 100 €.  Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  8. V minulom týždni Pán Boh povolal k sebe † Evu Seleckú, † Magdalénu Vrbovú, † Máriu Červenú, † Danku Uhlárikovú a † Jozefa Kohúta. Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  9. Pomodlime sa za našu farnosť a za zastavenie pandémie. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Jozef oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!