FARSKÉ OZNAMY 29.10.2023

1. Dnes je zbierka na vykurovanie našich kostolov.
  2. Dnes po svätých omšiach kúpou sviečky podporíte zbierku pod názvom Sviečka za nenarodené deti, a tým aj projekty pomoci Fóra života. Malá sviečka stojí 2 euro, veľká v skle 5 eur. Fórum života Vám ďakuje za podporu.
  3. Topoľčany: Pred sviatkom Všetkých svätých budeme spovedať vo farskom chráme pol hodinu pred večernou sv. omšou. Táto sv. spoveď je zároveň prvopiatková.
    Tovarníky: Pred sviatkom Všetkých svätých budeme spovedať v Tovarníkoch v pondelok (30. októbra) od 17:00 h do 17:45 h. Táto spoveď je zároveň prvopiatková.
    Malé Bedzany: Pred sviatkom Všetkých svätých budeme spovedať v Malých Bedzanoch v utorok (31. októbra) od 17:00 h do 17:45 h. Táto spoveď je zároveň prvopiatková.
  4. Pripomíname všetkým veriacim, že v deň spomienky na všetkých verných zosnulých možno získať pre duše v očistci za obvyklých podmienok úplné odpustky: Tieto odpustky možno získať od poludnia predchádzajúceho dňa až do polnoci určeného dňa. Takisto ten veriaci, ktorý v dňoch od 1. do 8. novembra navštívi cintorín a  pomodlí sa za zosnulých, môže získať raz denne odpustky pre duše v očistci.
  5. Na sviatok Všetkých svätých, čiže v stredu (1.novembra) bude dušičková pobožnosť: na Starom cintoríne o 14:30 h, na Novom cintoríne o 16:00 h.
    Malé Bedzany: Dušičková pobožnosť v Malých Bedzanoch bude vo štvrtok 2.(novembra) po sv. omši o 16:30 h.
    Tovarníky: Dušičková pobožnosť v Tovarníkoch bude vo štvrtok 2.(novembra) po sv. omši o 17:00 h, ktorá bude v Dome smútku na cintoríne.
  6. Zbierka na misie činila 706 €. Milodary na kostol 2 x 50 €, cez bankový účet 35 €. Na Kalváriu 50 €. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať. (IBAN:SK9709000000000261417234).
  7. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Máriu Križmovú a † Alžbetu Godálovú. Modlime sa za ne a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji.
  8. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Všetci Boží svätí a sväté orodujte za nás!