FARSKÉ OZNAMY 26.09.2021

1. Dnes je zbierka na pomoc pre chudobných na Kube.
  2. Dnes o 21:00 h pozývame všetkých na pobožnosť Apelu Jasnohorského do farského kostola.
  3. Dávame do pozornosti organový koncert v rámci Topoľčianskej hudobnej Jesene, ktorý sa uskutoční v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Topoľčanoch. Podrobnosti sú na plagáte.
  4. Na stredu 29. septembra, pripadá pre našu farnosť celodenná poklona pred Oltárnou sviatosťou. Podrobný program je na plagáte. Všetkých srdečne pozývame.
  5. Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci október. Spovedať budeme v Tovarníkoch vo štvrtok 30. septembra od 16:00 h a v  Malých Bedzanoch v piatok 1. októbra od 16:00 h a vo farskom kostole pól hodinu pred každou sv. omšou.
  6. V mesiaci október sa modlíme posvätný Ruženec spoločne vo farskom chráme o 17:30 h, okrem stredy a soboty, kedy táto pobožnosť je po rannej svätej omši; v Tovarníkoch o denne o 17:00 h okrem štvrtku.
  7. V  sobotu 2. októbra pri večernej svätej omši budeme prijímať nových členov do Bratstva Anjelov strážnych. Záujemcovia o členstvo nech sa informujú u pátrov pavlínov.
  8. Tovarníky: od tohto týždňa sväté omše vo štvrtok budú o 17:00 h.
  9. Zbierka na kňazský seminár v Nitre činila 540 €.
  10. Ďakujeme Ružencovému bratstvu za zadováženie nových omšových kníh pre modlitby veriacich a ornátu s vyobrazením Najsv. Srdca Pána Ježiša, ktorý posvätíme na prvý piatok v mesiaci. Súčasne informujeme, že s ich podporou sa pripravuje mozaika obrazu Božieho milosrdenstva pre farský kostol. Milodary na farský kostol cez bankový účet 30 €. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  11. V minulom týždni Pán Boh povolal k sebe † Balbinu Preguica Pereira Listu, † Teréziu Mikušovú  a † Františku Gajdošovú. Modlime sa za ne a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  12. Pomodlime sa za našu farnosť. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Jozef, oroduj za nás! Sv. Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!