FARSKÉ OZNAMY 19.09.2021

1. Do odvolania bude dodatočná sv. omša v nedeľu o 7:00 h ráno.
    Podľa Covid automatu sa budú riadiť v nastávajúcom období všetky bohoslužby v našej farnosti. Každý (jednotlivec, prípadne rodina, manželia) si pripraví lístok s telefónnym číslom alebo mailovou adresou a vo vestibule kostola vhodí do pripravenej krabice. Tak vytvoríme zoznam účastníkov. Lístky na vypísanie sa budú nachádzať aj na stolíku v kostole.
  2. Dnes je zbierka na kňazský seminár v Nitre.
  3. V utorok na sviatok Povýšenia Svätého Kríža umiestnili sme nový misijný kríž na pôvodné miesto. Všetkým, ktorý akýmkoľvek spôsobom pomohli v realizácii toho projektu, „Pán Boh zaplať“. Zvlášť sme vďačný strednej odbornej drevárskej škole v Topoľčanoch, ktorá kríž zhotovila.
  4. V stredu, o 18:30 h, pozývame do kostola na stretnutie rodičov detí, ktoré sa pripravujú na prvé sv. prijímanie a v piatok o 16:30 žiakov z 8. a 9. ročníka na zápis na birmovku.
  5. Každý štvrtok po sv. omši ste pozvaní do pracovnej skupiny so sv. písmom a v piatky na biblické katechézy, ktoré budú pri večernej sv. omši.
  6. Nasledujúci piatok, sobotu a v nedeľu (24.-26. septembra) sa po večernej svätej omši v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Topoľčanoch uskutoční Trojdnie modlitieb matiek.
  7. Na budúcu nedeľu (26. septembra) bude zbierka na pomoc pre chudobných na Kube.
  8. Na budúcu nedeľu 26. septembra na svätej omši o 7:30 h v Malých Bedzanoch a o 9:00 h vo farskom chráme a v Tovarníkoch poďakujeme Pánu Bohu za úrodu. Kto chce prispieť k výzdobe plodmi svojej záhradky či poľa, môže ich do štvrtku priniesť na faru.
  9. Milodary na farský kostol 100 €, cez bankový účet 20 €. Na misijný kríž 50 €. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  10. V poslednom čase boli pokrstení a prijatí do rodiny Cirkvi: Eliška, Jakub, Richard, Tatiana, Alžbeta, Sára, Eliana, Eliška, Jakub, Luna a Viktória. Sviatosť manželstva si vyslúžili Marek a Dominika, Ján a Ľubica, Igor a Jana, Emil a Frederika, Henrich a Albínka, Dalibor a Kristína, Martin a Jana.
  11. Pomodlime sa za našu farnosť. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Jozef, oroduj za nás! Sv. Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!