FARSKÉ OZNAMY 22.10.2023

1. Dnes je zbierka na misie. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať.
  2. V stredu, 25. októbra, v kasárňach na území našej farnosti, vojenský biskup Mons. František Rábek posvätí obnovenú kaplnku.
  3. Vo štvrtok, 26. októbra, o 21:00 h pozývame všetkých na pobožnosť Jasnohorského apelu do farského kostola.
  4. Upozorňujeme, že v noci z 28. na 29. októbra sa mení čas z letného na zimný.
  5. Topoľčany: Pred sviatkom Všetkých svätých budeme spovedať vo farskom chráme pol hodinu pred večernou sv. omšou počas tohto aj budúceho týždňa. Táto sv. spoveď je zároveň prvopiatková.
  6.  Tovarníky: Vo štvrtok (26. októbra ) bude sv. omša 16:30 h. Pred sviatkom Všetkých svätých budeme spovedať v Tovarníkoch v pondelok 30. októbra od 17:00 h do 17:45 h. Táto spoveď je zároveň prvopiatková.
  7. Malé Bedzany: Pred sviatkom Všetkých svätých budeme spovedať v Malých Bedzanoch v utorok 31. októbra od 17:00 h do 17:45 h. Táto spoveď je zároveň prvopiatková.
  8. Fórum života už tradične organizuje Sviečku za nenarodené deti.  Pozývame vás v čase okolo 2. novembra na zapálenie sviečky za nenarodené deti v oknách domov, na cintorínoch alebo pri pamätníkoch nenarodeným deťom a k modlitbe. Cena malej plastovej je 2 €, a sklenenej voňavej je 5 €. Je možné sviečku zapáliť online na stránke www.sviecka.forumzivota.sk.  Viac informácií nájdete na nástenke alebo webovej stránke. Sviečky si bude možné zakúpiť na budúci víkend 28.-29. októbra po sv. omšiach.
  9. Na budúcu nedeľu (29. októbra) bude zbierka na vykurovanie našich kostolov. (IBAN:SK9709000000000261417234).
  10. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Vojtecha Pčelára. Modlime sa zaňho a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  11. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!