FARSKÉ OZNAMY 27.08.2023

1. Na farskom úrade alebo v sakristii sa môžete zapísať na autobusovú púť do Šaštína, ktorá bude 15. septembra 2023 s príležitosti sviatku Sedembolestnej Panny Márie. Po slávnostnej sv. omši pútnici navštívia Miléniový kríž nad Smrdákmi.
  2. Dnes je zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie.
  3. Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci. Spovedať budeme
    v Tovarníkoch vo štvrtok (31. augusta) od 18:00 h
    v Malých Bedzanoch v piatok  (1. septembra) od 16:00 h
    vo farskom kostole pól hodinu pred každou večernou sv. omšou.
  4. V nedeľu 3. septembra nás čaká tradičná púť k Panne Márii Topoľčianskej. V tento deň bude svätá omša v Malých Bedzanoch o 7:30 h, v Tovarníkoch o 9:00 h a v našom farskom kostole len o 8:00 h. O 9:00 h sa uskutoční sprievod– púť od nášho farského kostola k Panne Márii Topoľčianskej. (Svätá omša o 9:00 h a o 10:30 h a poobedňajšia poklona vo farskom chráme nebude).
  5. Tovarníky: Od budúcej nedele budú sv. omše o 9:00 h.
  6. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Janku Haluzovú, † Martu Podluckú a † Margitu Stojnovovú. Modlime sa za ne a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  7. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!