FARSKÉ OZNAMY 30.07.2023

1. V pondelok začneme zapisovať úmysly svätých omší na mesiac september, október, november a december 2023.
  2. V stredu 2.8. je sviatok Panny Márie, kráľovnej anjelov, Porciunkuly, kedy možno pri návšteve farských, katedrálnych a františkánskych kostolov získať za obvyklých podmienok úplné odpustky. Zároveň pripomíname členom bratstva anjelov strážnych povinnosť zúčastniť sa v tento deň na sv. omši. Zároveň ich po rannej sv. omši pozývame na bratské stretnutie pri káve.
  3. Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci august. Spovedať budeme v Tovarníkoch vo štvrtok 3. augusta od 18:00 h, v Malých Bedzanoch v piatok 4. augusta od 16:00 h a vo farskom kostole pól hodiny pred svätou omšou.
  4. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Ivana Tarinu. Modlime sa zaňho a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  5. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!