FARSKÉ OZNAMY 22.01.2023

1. Do stredy 25. januára, kedy slávime sviatok Obrátenie sv. Pavla, apoštola, trvá týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Vo svojich modlitbách pamätajme na tento úmysel.
  2. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili koledovania Dobrej Noviny, ako aj všetkým dobrodincom. Vyzbieralo sa 1431,50 €.
  3. Vo štvrtok (26. januára ) o 21:00 h pozývame do farského kostola na modlitbu Jasnohorského Apelu.
  4. Srdečne pozývame na spoločné trojdnie Modlitieb matiek z komunity Útecha, ktoré sa bude konať budúci víkend od 27. januára do 29.januára 2023  (piatok, sobotu, nedeľu) po večerných sv. omšiach v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Topoľčanoch.
  5. V sobotu 28. januára na sviatok sv. Tomáša Akvinského, patróna učiteľov, pamätajme vo svojich modlitbách na našu cirkevnú školu
    sv. Ladislava. Učiteľom ďakujeme za ich obetavú službu.
  6. Riaditeľstvo ZŠ sv. Ladislava ponúka možnosť stravovania v školskej jedálni aj cudzím stravníkom predovšetkým seniorom. Cena za 1 obed je 3,10 €. Bližšie informácie poskytne vedúca jedálne.
  7. Na budúcu nedeľu (29. januára) bude zbierka na vykurovanie našich kostolov.
  8. Milodary na farský kostol 20 €. Na Kalváriu 100 €. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN:SK9709000000000261417234)
  9. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe † Emíliu Belohorskú.  Modlime sa za ňu a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  10. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!