FARSKÉ OZNAMY 17.07.2022

1. Chceme sa poďakovať všetkým mladým dobrovoľníkom, za ich čas a obetavosť vynaloženú pri príprave a účasti v letnom detskom kresťanskom tábore Lazy pod Makytou. V mene farnosti, vedenia školy, detí a rodičov Vám srdečne ďakujeme! Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí svojimi modlitbami a darmi podporili toto dielo.
  2. V tomto týždni, vo štvrtok ráno, po pútnickej sv. omši o 7:00 h, z našej farnosti odchádza Topoľčianska pešia púť do Národnej svätyne Sedembolestnej Panny Márie. Pútnikov, ktorý budú reprezentovať naše mesto pred trónom Sedembolestnej sprevádzajme v modlitbe.
  3. Na budúcu nedeľu bude zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie. Zbierka z Malých Bedzian bude určená na projekt a realizáciu vitráží v ich kostole v októbri tohoto roku.
  4. Milodary na farský kostol od Ružencového bratstva 200 €, cez bankový účet 20 €. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať. (IBAN:SK9709000000000261417234).
  5. Od začiatku tohto kalendárneho roka boli pokrstení a prijatí do farskej rodiny Matúš, William, Tomáš, Nela, Daniel, Emma, Ariana, Ivan, Ema, Liliana, Nikolas, Leon, Adam, Kvetomila, Alžbeta, Emília, Daniel, Dávid, Olívia, Noel, Jakub, Kristian, Damian, Laura, Tobias, Martina, Karin, Marek, Viktória, Ján, Amélia, Samuel a Nina.
  6. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!