FARSKÉ OZNAMY 29.05.2022

1. Dnes je zbierka na katolícke masmédia.
  2. V pondelok (30. mája) a utorok (31. mája) májová pobožnosť bude pred večernou sv. omšou 17.45 h.
  3. Mesiac jún je zasvätený Božskému Srdcu. V našej farnosti sa od stredy 1. júna budeme denne modliť Litánie k Božskému Srdcu po svätej omši pred vyloženou sviatosťou Oltárnou.
  4. Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci. Spovedať budeme v Tovarníkoch vo štvrtok (2. júna) od 18:00 h a v Malých Bedzanoch v piatok (3. júna) od 16:00 h a vo farskom kostole pól hodinu pred každou sv. omšou.
  5. Na budúcu nedeľu pripadá slávnosť Zoslania Ducha Svätého. Na túto slávnosť sa pripravujeme deviatnikom. Z tejto príležitosti bude na vigíliu slávnosti, v sobotu (4. júna) o 20:00 h svätá omša s rozšírenou bohoslužbou slova. Všetkých srdečne pozývame.
  6. Cirkevná ZUŠ sv. Lukáša oznamuje rodičom, že prebieha zápis nových žiakov pre školský rok 2022/23. Je možnosť vybrať si z hudobného a výtvarného odboru, ktoré sa učia na pracovisku v ZŠ sv. Ladislava. Zápis prebieha do 24.júna a prihlásiť sa môžete elektronicky alebo priamo v budove školy. Viac informácií nájdete na plagáte vo výveske pri kostole alebo na webovej stránke školy www.czus-lukasa.sk
  7. Naša farnosť v spolupráci so ZŠ sv. Ladislava organizuje aj tento rok letný kresťanský tábor v termíne od 3. do 10. jula. Kapacita tábora je obmedzená, ale ešte sú voľné miesta. Prihlášky na tábor nájdete vzadu na stolíku, vyplnené ich odovzdajte na sekretariáte školy.
  8. Milodary na farský kostol 20 € a 35 €, cez bankový účet  35 €. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  9. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!