FARSKÉ OZNAMY 03.04.2022

1. Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k tomu, že v našom farskom kostole máme zavesený nový obraz – mozaiku Božieho milosrdenstva.
  2.  Dnes v nedeľu (3. apríla) zbierka na pomoc obetiam vojnového konfliktu na Ukrajine.
  3. Dnes (3. apríla) Krížová cesta bude o 15:00 h na Kalvárii.
  4. V pondelok (4. apríla) po sv. omši bude eucharistická adorácia rodín, pri ktorej sa budeme modliť za pokoj vo svete.
  5. Sviatosť zmierenia pred veľkonočnými sviatkami bude vysluhovaná:
    Malé Bedzany:  v sobotu (9. apríla) od 11.00 h.
    Tovarníky: v sobotu (9. apríla) od 11.00 h.
    Farský kostol: v nedeľu (10. apríla) od 14:30 h do 17:30 h. O 18:00 h bude dodatočná sv. omša.
  6. Veľkonočná spoveď chorých v celej našej farnosti bude v pondelok (11. apríla) od 9:00 h. Mená a adresy chorých môžete nahlásiť v sakristii.
  7. Riaditeľstvo Základnej školy sv. Ladislava oznamuje rodičom budúcich prvákov, že zápis do 1. ročníka sa uskutoční v dňoch 4., 5. a 6. apríla v čase od 8:00 do 17:00 h za prítomnosti dieťaťa. Prihlášku, ktorú nájdete na webovej stránke školy, odporúčame vopred vypísať a podpísať oboma rodičmi.
  8. Ďakujeme za finančný príspevok od veriacich z farnosti Nanebovzatia Panny Márie v Topoľčanoch na obnovu Kalvárie 1600 €. Pán Boh zaplať.
  9. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Tatianu Mihokovú a † Auréliu Schwarzovú. Modlime sa za ne a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  10. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!