FARSKÉ OZNAMY 23.01.2022

1. Dnes je nedeľa Božieho Slova ustanovená pápežom Františkom.
  2. Do utorka 25. januára, kedy slávime sviatok Obrátenie sv. Pavla, apoštola, trvá týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Vo svojich modlitbách pamätajme na tento úmysel.
  3. V stredu 26.01. o 21:00 h pozývame všetkých na pobožnosť Apelu Jasnohorského do farského kostola. Pred ním o 20:30 h bude sv. omša za povolania do pavlínskeho rádu.
  4. V piatok 28. januára po večernej sv. omši pozývame všetkých na prvú zo siedmych prípravných katechéz na júnové celosvetové stretnutie rodín v Ríme. Z tohto dôvodu poklona pred sviatosťou oltárnou bude vo štvrtok po sv. omši.
  5. Srdečne pozývame na spoločné trojdnie Modlitieb matiek z komunity Útecha, ktoré sa bude konať budúci víkend 28.1.- 30.1.2022 ( piatok, sobotu, nedeľu) po večerných sv. omšiach v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Topoľčanoch.
  6. V piatok 28. januára na sviatok sv. Tomáša Akvinského, patróna učiteľov, pamätajme vo svojich modlitbách na našu cirkevnú školu sv. Ladislava. Učiteľom ďakujeme za ich obetavú službu.
  7. Vo farskom chráme individuálnu pastoračnú službu budeme pre našich farníkov poskytovať:
    V pondelok, utorok, štvrtok a piatok od 17:00 h do 17:15 h.
    V stredu a sobotu od 7:30 h do 7:45 h.
    V nedeľu od 11:30 h do 12:00 h.
  8. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe † Milana Madeja a † Jána Pastvu. Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  9. Pomodlime sa za našu farnosť a za zastavenie pandémie. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!