FARSKÉ OZNAMY 21.11.2021

1. Dnešnú nedeľu prežívame svetový deň mládeže. Z tejto príležitosti si vypočujme príhovor otcov biskupov mladým.
  2. Dnes sa bude konať v kostoloch našej farnosti obnova zasvätenia ľudského pokolenia Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. Kto sa zúčastní na verejnom recitovaní modlitby Ježišu, Vykupiteľ ľudského pokolenia určenej na sviatok Krista Kráľa, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.
  3. Dnes sa naša farnosť pripojí k celoslovenskej verejnej zbierke organizovanej Vincentskou rodinou s názvom „Boj proti hladu“. Prispieť môžete zakúpením medovníkového srdiečka po svätých omšiach pred kostolom, alebo podľa informácií zapísaných na plagáte.
  4. Zbierka z minulej nedele činila  877 € z toho Malé Bedzany sumou 272 € prispievajú na obnovu Kalvárie.
  5. Ďakujeme že kúpou stolového kalendára finančne podporujete našu cirkevnú ZŠ sv. Ladislava.
  6. V piatok 26. novembra Jasnohorský Apel nebude.
  7. Budúca nedeľa je I. adventná, preto na začiatku sv. omše bude posviacka adventných vencov.
  8. Na budúcu nedeľu bude jesenná zbierka na Charitu. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“.
  9. V tomto týždni boli na budove farského úradu nainštalované nové bezpečnostné vchodové dvere.
  10. Milodary na farský kostol 50 €, 30 € a 10 €, cez bankový účet 20 €.  Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  11. Podľa vyhlášky úradu verejného zdravotníctva pre výkon bohoslužieb prechádzame na režim OP (Vstup pre očkovaných a tých, čo prekonali covid. Pri vstupe do chrámu prosíme preukázať doklad o splnení podmienok).
  12. Vo farskom chráme individuálnu pastoračnú službu budeme pre našich farníkov poskytovať:
    V pondelok, utorok, štvrtok, piatok od 17 h do 17.30 h.
    V stredu a sobotu od 7.30 h do 8.00 h.
    V nedeľu od 11.30 h do 12.30 h.
  13. V minulom týždni Pán Boh povolal k sebe † Petra Zaťka, † Jána Šúleka, † Oľgu Daňovú a † Jána Vlčka. Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  14. Pomodlime sa za našu farnosť a za zastavenie pandémie. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Jozef oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!