FARSKÉ OZNAMY 17.10.2021

1. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili brigády na Kalvárii. Pán Boh Vám odmeň.
  2. V pondelok sa naša farnosť a škola sv. Ladislava zapojí do výzvy Milión detí sa modlí ruženec.
  3. Dnes je zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie.
  4. Pozývame mladé rodiny na stretnutia nad encyklikou Amoris Laetitia, ktoré sú prípravou na stretnutie so sv. Otcom v Ríme v júni 2022. Prvé informačné stretnutie bude v utorok po sv. omši pri kostole. Kto nemôže prísť, môže nechať kontakt v sakristii.
  5. Milodary na farský kostol 50 €, cez bankový účet 20 €. Všetkým milodarcom vyslovujeme „Pán Boh zaplať“. (IBAN: SK9709000000000261417234).
  6. V minulom týždni Pán Boh povolal k sebe † Jozefa Kapičáka, † Gabriela Dolinaja a Ľudovíta Bóku. Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  7. Pomodlime sa za našu farnosť. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Jozef, oroduj za nás! Sv. Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!