FARSKÉ OZNAMY 7.3.2021

1. Vysielame slávenie sv. omší bez účasti veriacich naživo cez internet od pondelka do piatku o 18:00 h, v sobotu a v nedeľu o 10:30 h. Podrobnosti sú na internetovej stránke farnosti.
  2. Z príležitosti zajtrajšieho sviatku MDŽ srdečne blahoželáme všetkým ženám a dievčatám. O 18:00 h budeme v tento deň vysielať sv. omšu, ktorá bude slúžená na váš úmysel.
  3. V sobotu 13. marca 2021 máme za úlohu za Dekanát Topoľčany odslúžiť sv. omšu „Za život“. Táto sv. omša bude na tento úmysel slúžená v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Topoľčanoch o 8.00 h, podľa možností, ktoré sú aktuálne nariadené. Spojiť sa však môžeme duchovne v danom čase príslušného dňa.
  4. Aj tento rok môžete darovať 2% z dane na podporu našej Základnej školy sv. Ladislava. Presný návod, ako postupovať a tlačivá sú k dispozícii vo vestibule kostola a pri vstupe do budovy školy. Všetkým darcom v mene školy ďakujeme.
  5. Milodary na farský kostol 30 €, 3 x 50 € a 100 €. Cez bankový účet 9 €, 10 € a 50 €. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať.
    (IBAN: SK9709000000000261417234)
  6. V minulom týždni Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Máriu Duckú, † Dušana Kmeťka, † Jána Pavloviča a † Máriu Fuchsovú. Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im, Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  7.  Pomodlime sa za našu farnosť a za zastavenie pandémie. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Jozef, oroduj za nás! Sv. Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!