Farské oznamy 7.2.2021

1. Vysielame slávenie sv. omší naživo cez internet každú nedeľu z nášho farského kostola bez účasti veriacich. Podrobnosti sú na internetovej stránke farnosti.
  2. Homílie k liturgickým čítaniam na každý deň nájdete na internetovej stránke našej farnosti.
  3. Spomienka preblahoslavenej Panny Márie Lurdskej pripadá na štvrtok 11. februára. Je to zároveň 29. svetový deň chorých. Dávame do pozornosti posolstvo Svätého Otca Františka na svetový deň chorých. Sviatosť pomazania chorých budeme udeľovať v najbližšom možnom termíne.
  4. Kto by mal záujem o online stretnutia pri ktorých budeme pracovať so Sv. Písmom, nech sa ohlásia e-mailom na farskej e-pošte: sv.gorazd.to@gmail.com
  5. Od zajtra 8.februára začne Národný týždeň manželstva s témou Bezpečne v manželstve. Program je na plagáte.
  6. Milodary na farský kostol 10 €, 50 €, 100€ a cez bankový účet 2x 100 €. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať. (IBAN: SK9709000000000261417234)
  7. V minulom týždni Pán Boh povolal k sebe † Lukáša Dziaka, †Viktora Dekýša a † Petra Lukáča. Modlime sa za nich a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im, Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  8. Pomodlime sa za našu farnosť a za zastavenie pandémie. Panna Mária Lurdská, oroduj za nás! Svätý Jozef, oroduj za nás! Sv. Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!