FARSKÉ OZNAMY 11.06.2023

1. Dnes je zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie.
  2. V utorok (13. júna) bude o 17:00 h Večeradlo a o 18:00 h svätá omša. Po sv. omši bude mariánsky sprievod.
  3. Základná škola v spolupráci s farnosťou a mládežou organizuje letný detský kresťanský tábor v termíne od 2. júla do 9. júla 2023 v lokalite Chata Lodiar pri Počúvadle. Prihlášky sú k dispozícii na sekretariáte v škole. Ďakujeme tiež za modlitby na tento úmysel, za milodary a drobné pozornosti na ceny pre deti v tábore.
  4. Ďakujeme Nitrianskemu samosprávnemu kraju za poskytnutie dotácie z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja v rámci „Zachráňme kultúrne pamiatky NSK“. Poskytnutá suma vo výške 4000 € je určená na opravu a doplnenie zvodov a žľabov kaplniek, výmenu pozinkovaných štítov a opravu omietok na kaplnkách krížovej cesty topoľčianskej Kalvárie. Realizáciu tohto projektu sme začali v uplynulom týždni.
    Taktiež ďakujeme Strednej odbornej drevárskej škole Topoľčany za údržbu misijného kríža pri našom farskom kostole.
  5. Milodary na kostol 20 €, cez bankový účet 45 €. Všetkým milodarcom Pán Boh zaplať. (IBAN:SK9709000000000261417234).
  6. V poslednom čase Pán Boh povolal k sebe z našej farnosti † Miloša Pecháča. Modlime sa zaňho a za všetkých zosnulých z našich rodín. Odpočinutie večné daj im Pane. A svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.
  7. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!