1. V sobotu 13. júla boli ukončené práce montáže mozaiky. Mozaiku zaprojektoval a vykonal páter Kamil Dráb, redemptorista východného obradu zo Starej Ľubovne. V realizácii diela mu pomáhalo sedem osôb, hlavne študenti.

Ďakujeme aj všetkým farníkom, ktorí k tomuto dielu prispeli: za požičanie a prevezenie lešenia, mužom ktorí stavali a rozoberali lešenie, za ubytovanie, občerstvenie, za upratovanie, tým ktorí prispeli na pohostenie a všetkým ostatným.

Pán Boh nech ich odmení hojným požehnaním za toto dielo.

2. V nedeľu 28. júla sa počas svätej omše o 9:00 h rozlúčime s doterajším farárom, pátrom Wieslawom, ktorý končí svoju pastoračnú službu v našej farnosti a odchádza do Trnavy. Od 1. augusta 2019 novým farárom bude páter Róbert a kaplánom páter Miroslav Hruška zo Šaštína.