• ladislavDnes (v nedeľu 21.06.2015) náš novokňaz František Hronský odslúži svoju primičnú svätú omšu v Malých Bedzanoch o 7:30 h a v Tovarníkoch o 9:00 h.

• Na sobotu 27.06.2015 pripadá slávnosť sv. Ladislava, spolupatróna nášho farského kostola a patróna našej cirkevnej školy. Po večernej sv. omši, ktorá začína o 18:00 h pozývame všetkých farníkov z Topoľčian, z Tovarník a Malých Bedzian na guláš na školskom dvore. Zároveň sa takto pripájame k celoslovenskej aktivite, „Deň otvorených kláštorov“ v ramci Roka zasväteného života.

• Tlačivá na púť do Svätej Zeme z našej farnosti sú vo farskej kancelárii. Záujemcovia sa musia čo najskôr prihlásiť podľa pokynov uvedených na prihláške.

• Dňa 30.06.2015 sa koná v Nitre na Klokočine-Dieloch, na Amfiteátri, Diecézne stretnutie mládeže s názvom “D.N.E.S. s Jánom Pavlom II”. Toto stretnutie sa koná z príležitosti 20.-teho výročia návštevy sv. Jána Pavla II v Nitre-Janíkovciach a jeho stretnutia s mladými.

Program sa koná v posledný deň školského roka od poobedia do neskorého večera. Program vrcholí pontifikálnou sv. omšou s naším diecéznym biskupom Viliamom Judákom na pódiu, na ktorom stál Ján Pavol II. V programe vystúpi ako hlavný hosť Sima Martausová.

Podrobnosti sa nachádzajú na webovej stránke www.mladez-dnes.sk, alebo na webovej stránke biskupstva www.nrb.sk a na sociálnych sieťach.