• Mesiac jún je zasvätený Božskému srdcu Ježišovmu. V našej farnosti od utorka sa denne budeme modliť Litánie k Božskému Srdcu. .

• Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci. Spovedať budeme v Malých Bedzanoch v stredu od 16:30 a v Továrnikoch taktiež v stredu od 17:00 hod. a vo farskom kostole v piatok od 17:30 hod.

• Vo štvrtok 3. júna naša farnosť oslávi sviatok Božieho Tela. Bude to spoločná sv. omša pre všetkých veriacich z mesta a filiálok Tovarníky a Malé Bedzany. Pozývame všetkých veriacich k jednotnej a vierou nadchnutej spoločnej účasti oslave Eucharistického Krista v uliciach nášho sídliska: ulica Lipová, Slnečná, Fialková a Muškátová.
  • Prosíme o prípravu 4 oltárikov a taktiež mamičky, aby pomohli svojim dievčatkám pri príprave kvietkov na rozsypanie.

• V sobotu 5. júna o 9:30 hod. bude svätá spoveď pre deti a ich rodičov, ktoré pôjdu v nedeľu na prvé sväté prijímanie.