FARSKÉ OZNAMY 23.07.2023

1. Katolícka cirkev v dnešnú nedeľu slávi Svetový deň starých rodičov a seniorov.
  2. V tomto týždni sme zrealizovali renováciu rámov okien na farskom kostole odstránením poškodenej modrej fólie a nalepením novej. Ďakujeme nášmu farníkovi, ktorý zabezpečil pracovnú plošinu na vlastné náklady.
  3. Dnes je zbierka na práce spojené s obnovou našich kostolov a Kalvárie.
  4. Vo štvrtok 27. júla je slávnosť sv. Gorazda patróna našej farnosti a spolupatróna farského kostola. Slávnosť bude prebiehať nasledujúco:
    V stredu 26. júla, na vigíliu slávnosti o 21:00 h pozývame všetkých na pobožnosť Jasnohorského Apelu do farského kostola.
    – Vo štvrtok 27. júla: 17:30 h Ruženec, 18:00 h slávnostná sv. omša a poklona
  5. Tovarníky: sv. omša bude v tomto týždni v stredu o 19:00 h.
  6. Pomodlime sa za našu farnosť a o pokoj vo svete. Panna Mária Fatimská, oroduj za nás! Svätý Gorazd, oroduj za nás! Svätý Ladislav, oroduj za nás!