Farské oznamy, 24.4.2011

24. April 2011
  • Dnes aj zajtra budeme pokračovať v Novéne k Božiemu Milosrdenstvu o 15.00hod. Od utorka bude táto Novéna po večernej sv. omši okrem stredy, kedy budeo 18.00 hod.. Na budúcu nedeľu bude dodatočná sv. omša o 15.00 hod. – v deňblahorečenia Božieho služobníka Jána Pavla II. – na záver Deviatnika a na oslavuBožieho Milosrdenstva.

• Dnes 24. apríla 2011 je 6. výročie Inaugurácie pontifikátu pápeža BenediktaXVI., ktorého odporúčame do vašich individuálnych a spoločných modlitieb: „ŽivBože Otca Svätého námestníka Kristovho“.

• Dnes máme v našej farnosti veľkonočnú farskú oferu. Všetkým milodarcomvyslovujeme „Srdečné Pán Boh zaplať“.

• Zo srdca sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa vo farskom aj vo filiálnychkostoloch postarali o dôstojný priebeh bohoslužieb: lektorom, miništrantom,spevákom a taktiež tým, ktorí upratovali a zdobili kostoly ale aj tým, čo pomáhaliakýmkoľvek iným spôsobom.

• Oznamujeme, že spoveď birmovancov, rodičov a birmovných rodičov budev piatok o 17.00 hod. Následne v sobotu o 10.00 hod. bude vyslúžená sviatosťbirmovania naším birmovancom otcom biskupom Mons. Mariánom Chovancom.

• Láska je väčšia ako smrť! Ježiš už zvíťazil a s ním určite zvíťazíme ajmy…Požehnané, láskou a pokojom naplnené Veľkonočné sviatky prajem v mene otcov pavlínov.