Archív pre June, 2010

• Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci júli. Spovedať budeme v Malých Bedzanoch v pondelok od 16:30 a v Tovarníkoch v stredu od 17:00 hod. V našom farskom kostole v piatok o 17:30 h.
  • V utorok na slávnosť svätých apoštolov Petra a Pavla je prikázaný sviatok. Sv. omše v našom farskom kostole budú o 8:15 – školská sv. omša a o 18:00 hod. Po sv. omši sa bude konať každoročná zbierka „halier sv. Petra“.
  • Tento týždeň nám končí školský rok. Preto v stredu sv. omšou o 8:15 hod. poďakujeme s našimi školákmi Pánu Bohu slávnostným spevom Te Deum za všetky milosti.
  • Budúca nedeľa je prvou nedeľou v mesiaci júl, preto pri sv. omšiach sa bude konať farská ofera. Za všetky milodary vyslovujem „Úprimné Pán Boh zaplať“.
  • Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave našich birmovancov a taktiež tým, ktorí pomohli zorganizovať túto slávnosť.
  • V utorok po večernej sv. omši bude adorácia bratstva adorátorov, na ktorú všetkých srdečne pozývame.
  • V nedeľu pri spomienke na sv. Ladislava sa každý, kto nábožne navštívi náš farský kostol môže získať za obvyklých podmienok plnomocné odpustky.
  • Mesiac jún je zasvätený Božskému Srdcu Ježišovmu. V našej farnosti sa denne modlíme Litánie k Božskému Srdcu po sv. omši pred vyloženou Sviatosťou Oltárnou, na ktoré vás srdečne pozývame.
  • Na budúcu nedeľu 20.júna sa bude konať pri všetkých sv. omšiach zbierka vyhlásená Konferenciou biskupov Slovenska pre postihnutých občanov povodňami na Slovensku. Za všetky milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Oznamujeme, že sú ešte voľné miesta na detský letný tábor, v termíne od 3.7. do 9.7. 2010 v lokalite Kubrica pri Trenčíne.